Opinie o Nas

Łazienka

Dzięki nam nie musisz tracić czasu na chodzenie po wielu sklepach, ponieważ oferujemy pełne wyposażenie łazienki, które znajdziesz w jednym miejscu i bez konieczności wychodzenia z domu. W asortymencie dostępne są różnorodne kabiny prysznicowe: półokrągłe, narożne, prostokątne, a także bezdrzwiowe, dzięki czemu znajdziesz wśród nich odpowiednie do każdej łazienki. Oferujemy też brodziki zarówno głębokie, jak i płytkie, głębokie doskonale sprawdzą się jeżeli nie masz wanny, natomiast płytkie będą dobrym rozwiązaniem dla osób, którym prysznic służy im do szybkich kąpieli.

Doskonale wiemy, że każdy klient ma inny gust, dlatego nasze akcesoria łazienkowe to nie tylko biała armatura, ale również cała seria kolorowych produktów. Znajdziesz wśród nich, między innymi miski WC, umywalki i zlewozmywaki. Armatura ta jest nie tylko ładna, ale również funkcjonalna, ponieważ miska WC została wyposażone w specjalny system spłukiwania, który ogranicza zużycie wody.

Dostępne w naszym asortymencie wyposażenie łazienki to także praktyczne wieszaki na ręczniki, które pozwolą na ich wygodne suszenie nawet na niewielkiej powierzchni. Lustra w prostej białej ramie będą idealne do wykonania precyzyjnego makijażu, a szafki umywalkowe pozwolą na wygodne przechowywanie detergentów i innych niezbędnych produktów.

Kupuj wg
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Sklep polysan.com.pl