Deski WC

Deska WC stanowi niezbędne wyposażenie każdej łazienki. Decyduje o komforcie użytkowania toalety, ułatwia utrzymanie nienagannej czystości i higieny oraz współgra z aranżacją pomieszczenia. Oferujemy szeroki wybór desek sedesowych – wykonanych z najtrwalszych materiałów oraz wyposażonych w praktyczne funkcje.

Modele produkowane z Duroplastu, czyli twardego tworzywa sztucznego, wykazują znakomitą odporność na zarysowania. Są antybakteryjne i niezwykle estetyczne. Doskonale sprawdzają się nie tylko w domach i mieszkaniach, ale także obiektach użyteczności publicznej.

W naszej szerokiej ofercie nie mogło również zabraknąć desek WC z mechanizmem wolnoopadającym. Ta praktyczna funkcja chroni przed nieprzyjemnych hałasem - deska opada powoli w stałym tempie. Oferujemy także modele ułatwiające sprzątanie. Za pomocą jednego przycisku można szybko i sprawnie zdjąć deskę, umyć ją, a następnie ponownie zamontować. W naszym asortymencie znalazły się też modele z efektownym nadrukiem w postaci rozgwiazdy, palm lub delfinów.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-12 of 26

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-12 of 26

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ