Brodziki

Idealna łazienka? Taka, która spełni wszystkie Twoje potrzeby. Jeśli od długiej kąpieli wolisz szybki energetyczny prysznic, zaprezentowana oferta z pewnością Cię zainteresuje. W naszym asortymencie dostępne są brodziki głębokie i płytkie w kilku najpopularniejszych kształtach: kwadratowym, prostokątnym oraz półokrągłym. Wybór zależy przede wszystkim od metrażu pomieszczenia, jakim dysponujesz, choć oczywiście nie bez znaczenia pozostają indywidualne oczekiwania dotyczące tego, jak w ostateczności powinien wyglądać wymarzony prysznic.

W przestronnej łazience zdecydowanie sprawdzą się brodziki prostokątne. Wnętrza o mniejszym metrażu łatwiej wykończyć z użyciem modeli kwadratowych. Natomiast brodziki półokrągłe to dobra alternatywa dla pozostałych kształtów, na dodatek posiadająca większe walory estetyczne. Planujesz wymianę wanny na kabinę? W ofercie nie brakuje także podłóg prysznicowych.

Nowoczesne brodziki prysznicowe

Oferowane przez nas produkty wykonane zostały z wytrzymałych materiałów kompozytowych (w tym m. in. odlewanego marmuru) odpornych na działanie czynników zewnętrznych oraz drobne uszkodzenia mechaniczne. Długa żywotność to najmocniejsza zaleta dostarczanych przez nas elementów. Idealnie gładka i płaska powierzchnia sprawiają, że codzienna dbałość o czystość jest znacznie ułatwiona. To także gwarancja odpowiednich warunków kąpieli, w tym stabilności oraz komfortu użytkowania. Dodatkową zaletą jest możliwość łatwego i bezproblemowego montażu do ściany. A to wciąż nie wszystkie korzyści - przekonasz się sam, gdy zdecydujesz się na zakup naszych brodzików.

Wygodny prysznic w każdej łazience

Wszystkich, którzy marzą o możliwości korzystania z prysznica w sposób szybki i wygodny, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Brodziki dostępne są w przeróżnych kształtach, które łatwo dopasować do metrażu łazienki. Wystarczy przejrzeć proponowane modele prostokątne, kwadratowe oraz półokrągłe (także w wersji głębokiej), a następnie wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-12 of 213

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-12 of 213

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności      
AKCEPTUJĘ