SOLUZIONE WC wiszące 35x50,5cm z prysznicem bidetowym, białe

Więcej widoków

SOLUZIONE WC wiszące 35x50,5cm z prysznicem bidetowym, białe
406,00 zł

Dostępność: Czas realizacji: 2-7 dni

10SZ02002 DL = DL 10SK02002
Opis

Szczegóły

Wiszące miski ustępowej ze zintegrowanym bidet (2V1) - w tylnej części górnej krawędzi muszli klozetowej jest regulowana bidet zainstalowano dyszę. Takie rozwiązanie jest korzystne dla tych, którzy nie mają wystarczająco dużo miejsca, aby umieścić bidet lub nie chcą używać oddzielnego sprayu bidet. Innym ważnym powodem zakupu tego produktu, aspekt zdrowotny (odpowiedni dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej lub osób niepełnosprawnych, zapobieganie hemoroidy, zwiększone higieny intymnej). Wiszące muszla klozetowa Bidetshower posiada prosty montaż, łatwość konserwacji (bez żadnej elektroniki), a ostatni, ale nie najmniej porównywalny koszt do tradycyjnego rynku klozetowej wiszącej

instalacja zewnętrzna:
- połączenie bidetu dyszę do zimnej wody, przez oddzielny zawór ukrytym, który jest połączony do elastycznej rurki ceramiczne z boku. Możliwość łączenia na obu bokach ceramiki. Kontrole zawór regulujący ciśnienie wody w dyszy.
- połączenie Bidetshower do gorącej i zimnej wody może być wykonane przy użyciu zawory gipsowe i wylotowe, które są umieszczone w pobliżu toalety. Ukryty odpływowych i opryskiwanie przewodu giętkiego i połączenia za pomocą kontroli baterii i reguluje się temperaturę i ciśnienie wody w bidet sprayu.


Podtynkowa:
- połączenie bidetu dyszę do zimnej wody za pomocą oddzielnego zaworu, który jest połączony płasko z dyszy przez strukturę. Do przykrywania otworów połączenia od strony wtyków ceramicznych stosowanych, które są zawarte.
- połączenie Bidetshower do gorącej i zimnej wody może być wykonane za pomocą ukrytego baterii, która z kolei jest podłączony do płukania przez strukturę do dyszy. Do przykrywania otworów połączenia od strony wtyków ceramicznych stosowanych, które są zawarte.

Bidetshower jest z tworzywa sztucznego i ma regulowaną dyszę.

Deska sedesowa nieuwzględnione. Odpowiedni rodzaj można znaleźć w wyposażeniu.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

SKU 10SZ02002 DL
ID_SAPHO 22306
Producent Undefasa
W Magazynie 1
Czas realizacji 2-7 dni
Gwarancja 12
Waga opakowania 1
EAN 1
Szerokość 100
Barwa Platyna
Materiał Solid surface - rockstone
Rozmiar 1
Głębokość 100
Styl 7
Recenzje

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

[profiler]xxx