Opinie o Nas

Systemy przedścienne

Dostarczamy naszym klientom innowacyjne i niezawodne rozwiązania, które pozwalają zaprojektować wymarzoną łazienkę oraz stworzyć funkcjonalną przestrzeń dla wszystkich domowników. Umożliwiamy swobodne planowanie układów instalacyjnych w takich obszarach, jak toaleta, bidet, zlewozmywaki czy umywalka.

Oferujemy chromowane, podwójne przyciski do spłuczek o nienagannych walorach estetycznych, wkład spiętrzający do spłuczki, a także zbiorniki i stelaże podtynkowe najlepszych producentów na rynku.

Dostępny w naszej ofercie zestaw konstrukcyjny, przeznaczony do montażu systemu spłukiwania, wykonany został z cynku. Posiada dodatkowe wsporniki oraz pręty gwintowane. Pozwala na niezawodne działanie armatury łazienkowej.

Asortyment naszego sklepu tworzą stelaże podtynkowe do bidetu, które spełniają wszelkie normy jakości oraz obowiązujące standardy techniczne. Umożliwiają optymalizację ilości zużywanej wody. Gwarantują także estetyczny wygląd łazienki. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z oferty.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 31

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 31

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Sklep polysan.com.pl