Opinie o Nas

Grzejniki

W łazience powinna panować temperatura sprzyjająca kąpieli i czynnościom pielęgnacyjnym. Przyjęło się, że w pomieszczeniu powinno być 22-24°C. Praktycznym rozwiązaniem do łazienki będą grzejniki elektryczne. W sklepie Polysan znajdziesz szeroki wybór grzejników, które dopasujesz do stylu swojej łazienki.

Na co zwrócić uwagę?

W sklepie Polysan znajdziesz bardzo różnorodne grzejniki elektryczne do łazienki. Poszukując wymarzonego produktu, zwróć uwagę na:

1. powierzchnię łazienki i na tej podstawie dobierz moc kaloryfera łazienkowego,
2. ilość dostępnej przestrzeni: niektóre modele zajmują wyjątkowo mało miejsca, np. grzejniki łazienkowe drabinkowe. Produkty te są zbudowane z dwóch pionowych elementów i wielu poprzecznych. Lekka budowa nie przytłoczy nawet bardzo małej łazienki,
3. kształt grzejnika do łazienki: w sklepie Polysan stawiamy na różnorodne modele. Znajdziesz zatem grzejniki o klasycznej formie, a także designerskie produkty. Nowoczesne kaloryfery do łazienki mogą być ozdobą pomieszczenia. Niezwykle popularne są grzejniki łazienkowe drabinkowe będące ponadczasową propozycją,
4. kolor produktu: weź pod uwagę kolorystykę ścian, podłóg, armatury łazienkowej oraz dodatków. Możesz postawić na podobny kolor lub zdecydować się na odważny kontrast, np. grzejnik łazienkowy czarny w białej łazience,
5. wysokość i szerokość: w małych łazienkach dobrym rozwiązaniem okaże się grzejnik łazienkowy wąski, który powiększy pomieszczenie w sposób optyczny.

Grzejnik drabinkowy czy designerski?

W ofercie sklepu Polysan stawiamy na różnorodność produktów. Gwarantuje to możliwość dopasowania grzejnika do każdej łazienki. Na szczególną uwagę zasługują popularne w Polsce grzejniki drabinka do łazienki. Wyróżnia je prosta budowa, klasyczny styl oraz lekka forma. Ten rodzaj grzejnika można z powodzeniem wykorzystać nawet w bardzo małych wnętrzach. Grzejnik drabinkowy w kolorze czarnym może być modnym akcentem we wnętrzu i idealnie sprawdzi się np. w loftowych wnętrzach. Modne w ostatnim czasie nowoczesne grzejniki łazienkowe prezentują odmienną formę i wyróżniają się budową oraz kształtem. Mowa np. o półokrągłych grzejnikach czy taflach grzewczych. Produkty designerskie dość często przyjmują postać kaloryfera łazienkowego czarnego. Grzejniki takie pokrywa się matowym kolorem, który prezentuje się bardzo stylowo.

Grzejnik do łazienki z termostatem

Urządzenie odpowiada za utrzymanie określonej przez nas temperatury. Wbudowany termostat daje pełną kontrolę nad działaniem grzejnika elektrycznego i znacznie zwiększa komfort użytkowania. Warto wspomnieć, że brak termostatu oznaczać może emanowanie pustej energii, ponieważ wnętrze jest już nagrzane do oczekiwanej temperatury. Termostat pomoże użytkować grzejnik elektryczny w sposób ekonomiczny i energooszczędny.

Jaką moc kaloryfera łazienkowego wybrać?

Bardzo istotnym parametrem kaloryfera do łazienki jest jego moc. To właśnie od mocy uzależniona jest kontrola temperatury czy wilgotność powietrza. Czynniki te przekładają się na wygodę i komfort użytkowania łazienki. Producenci oferują grzejniki łazienkowe o mocy od 50 W do 1000 W. Moc urządzenia powinniśmy dopasować do:

1. wielkości łazienki: przyjęło się, że wystarczające jest 100-130 W na 1 na m². Mowa oczywiście o łazienkach z dobrą izolacją i standardową wysokością,
2. obecności okna w łazience: ciepłe powietrze może uciekać zwłaszcza przez nieszczelne okno. Jeśli dochodzi u Ciebie do strat ciepła, to postaw na grzejnik łazienkowy o mocy przynajmniej 400 W,
3. przeznaczenie grzejnika: tutaj warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy produkt ma tylko ogrzewać przestrzeń, czy dodatkowo suszyć ręczniki. W przypadku chęci suszenia ręczników kup 10-20% mocniejszy grzejnik.

Dlaczego warto kupić kaloryfer łazienkowy elektryczny?

Warto wspomnieć, że standardem stało się ogrzewanie łazienki kaloryferami ze wbudowaną grzałką elektryczną. W ofercie sklepu Polysan znajdziesz grzejniki do łazienki, które są zasilane tylko energią elektryczną i są niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Wielu klientów obawia się wysokich kosztów związanych z codzienną eksploatacją kaloryferów łazienkowych. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że wysokiej jakości produkty ograniczają zużycie energii elektrycznej i nie generują dużych rachunków za prąd. Popularność tego rozwiązania w Polskich domach jest swego rodzaju odpowiedzią na pytanie, czy warto taki produkt kupić. Proste w montażu kaloryfery do łazienki cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Konsumenci doceniają ogrom zalet płynących z tego produktu. Szczególnie istotny jest bardzo prosty montaż, który nie wymaga podłączenia do centralnego ogrzewania. Produkt wystarczy powiesić i podłączyć do prądu. Dużą zaletą jest także niezależność od okresu grzewczego. Z pomocą nowoczesnych grzejników łazienkowych na prąd możesz ogrzać łazienkę w dowolnym momencie. Chłodniejsze wiosenne lub letnie noce nie będą już oznaczać niskiej temperatury do kąpieli.

Zalety grzejnik łazienkowy wąskich

Grzejnik drabinka do łazienki stanowi obecnie podstawę wyposażenia polskich łazienek. Kaloryfer łazienkowy jest nie tylko nieodłącznym kompanem, ale także bardzo praktycznym akcentem w pomieszczeniu. Ułatwia codzienne korzystanie z tego pomieszczenia i gwarantuje wygodę, którą ciężko znaleźć w przypadku tradycyjnego ogrzewania centralnego. Grzejniki łazienkowe drabinkowe przypominają przedmioty do wspinania się. Są zbudowane z dwóch pionowych elementów połączonych poziomymi szczebelkami. Po włączeniu grzejnika każdy z nich nabiera ciepła, a powierzchnię możesz wykorzystać do suszenia ręczników. Grzejnik drabinkowy zajmuje również dość mało miejsca i nie koliduje z meblami czy elementami armatury łazienkowej. Kaloryfery łazienkowe nagrzewają się bardzo szybko. Możesz je wykorzystać do chwilowego dogrzania pomieszczenia lub włączyć stałą temperaturę.

Czemu warto kupić kaloryfer łazienkowy w sklepie Polysan?

Ciągle poszerzamy ofertę grzejników elektrycznych do łazienki. Polysan istnieje na rynku od wielu lat i ma stałych klientów, którzy są zadowoleni z naszych produktów i obsługi. Sklep Polysan wyróżnia:

1. Szeroka i zróżnicowana oferta grzejników łazienkowych elektrycznych. Modele różnią się między sobą nie tylko mocą, wielkością czy kolorem. Stawiamy na nowoczesne produkty, które będą ozdobą Twojej łazienki. Korzystając z naszej oferty, na pewno znajdziesz grzejnik spełniający wszystkie wymagania,
2. Każdy kaloryfer do łazienki ukazaliśmy na kilku zdjęciach, dzięki czemu dokładnie widzisz kupowany produkt. W opisie znajdziesz także dokładne wymiary oraz specyfikację.
3. Bogate doświadczenie oznacza współpracę ze sprawdzonymi producentami grzejników elektrycznych. Produkty ze sklepu wyróżnia nowoczesny design, wysoka jakość materiałów oraz wytrzymałość na długie lata.
4. Sklep Polysan ma wygodną wyszukiwarkę produktów, która ułatwia zakupy.
5. Dbamy o zadowolenie klientów, dlatego oferujemy fachowe doradztwo dotyczące wyboru wymarzonego grzejnika do łazienki.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 326

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 326

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Sklep polysan.com.pl