AGOS umywalka kompozytowa bez przelewu 40x22cm, lewa/prawa, czarny mat AS400B
Odbiór osobisty (Trójmiasto, Warszawa): 0,00 zł
Kurierem (za pobraniem): 39.00 zł
Kurierem od: 29.00 zł
497,30 zł
Czas realizacji
4-10 dni
SKU
AS400B
Oszczędź 3% z kodem POLY3
• Raty 0%
Bezpieczna dostawa
✔ Transport na paletach, półpaletach i stojakach transportowych
✔ Własny transport: Warszawa, Wrocław, Trójmiasto i okolice
✔ Bezpieczne pakowanie i transport większych produktów
Dokumenty - Utrzymanie
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 40x22 cm |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 106 mm |
| Głębokość | 220 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Kompozyt |
| Instalacja | Meblowe |
| Typ umywalki | Umywalka meblowa |
| Ilość otworów na baterię | 1 otwór |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga / szt. | 5.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913955976 |
| Taric | 68109900 |
| Gwarancja | 2 lata |
Objaśnienia
Kompozyt (lany marmur) - materiał termoizolacyjny, którego zalety docenisz w każdym dotyku.
Kompozyt, to jednorody, stały materiał. Wykonany jest ze specjalnej mieszanki mielonego wapienia, piasku szklanego, żywicy epoksydowej i barwników. Charakterystycznym znakiem produktów kompozytowych, to stałosć materiału i nieprzeciętny design.
Wykorzystuje się do produkcji brodzików prysznicowych, wanien i umywalek.
| Producent | Sapho |
|---|---|
| Czas realizacji | 4-10 dni |
| Materiał | Kompozyt |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 400,00 mm |
| Głębokość | 220,00 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wysokość | 106,00 |
| Nazwa produktu | AGOS umywalka kompozytowa bez przelewu 40x22cm, lewa/prawa, czarny mat AS400B |
| SKU | AS400B |
Napisz własną recenzję
Produkty powiązane
Zaznacz produkty, żeby dodać je do koszyka lub













Login and Registration Form