AZRA wanna wolnostojąca 170x80x58cm, biały 68631
Odbiór osobisty (Trójmiasto, Warszawa): 0,00 zł
Kurierem (za pobraniem): 0.00 zł
Kurierem od: 0.00 zł
Special Price
5 697,72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5 814,00 zł
Czas realizacji
1-2 dni
SKU
68631
Dokumenty - Modele 3D
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmiar | 170x80x58 cm |
| Długość | 1700 mm |
| Szerokość | 800 mm |
| Wysokość | 580 mm |
| Objętość | 290.00 l |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Akryl |
| Kształt | Wolnostojące |
| Instalacja | Syfon nad podłogą, Niezależna |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Waga / szt. | 60.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729050759 |
| Taric | 39221000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Objaśnienia
Akryl
Wanny i brodziki akrylowe sa wykonane z akrylu marki. W porównaniu z koekstrudowanymi (współwytłaczanymi) deskami akrylowymi, które mają bardziej miękką powierzchnię i są mniej odporne na chemikalie, akryl produkowany metodą odlewania, jest barwiony w masie, jednolity i trwały kolorystycznie, nieporowaty o wysokiej trwałości powierzchniowej. Ma gładką powierzchnię z minimalnym ryzykiem poślizgu i dobrze tłumi dźwięki spadającej wody.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Szerokość | 800,00 mm |
| Wysokość | 580,00 |
| Długość | 1 700,00 mm |
| Materiał | Akryl |
| Gwarancja | 2 lata |
| Czas realizacji | 1-2 dni |
| Producent | Polysan |
| Nazwa produktu | AZRA wanna wolnostojąca 170x80x58cm, biały 68631 |
| SKU | 68631 |
Napisz własną recenzję
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
-
ZASU wanna wolnostojąca 180x81x58cm, biały 69611Special Price 8 618,90 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 8 794,80 zł -
CORYN wanna wolnostojąca 165x90x58cm, biały 68651Special Price 5 951,74 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 6 073,20 zł -
IPANEMA wanna wolnostojąca, kompozyt, 168x72x49cm biały 69911Special Price 7 853,33 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 8 013,60 zł -
REDUTA wanna wolnostojąca 171x81x58cm, kompozyt, biały 71842Special Price 9 050,20 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 9 234,90 zł -
AVILA wanna wolnostojąca 170x80x68cm, biały 68641Special Price 6 511,51 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 6 644,40 zł -
TESS wanna wolnostojąca 157x70x67cm, biała 99613Special Price 11 025,88 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 11 250,90 zł







Login and Registration Form