BRAND szafka pod umywalkę 56x83x43cm, świerk bejcowany BA068S
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | BRAND |
| Rozmiar | 56x83x43 cm |
| Szerokość | 560 mm |
| Wysokość | 830 mm |
| Głębokość | 430 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Dekoracje | Świerk bejcowany |
| Materiał | Lite drewno |
| Instalacja | Do postawienia |
| Typ szafki | Szuflady |
| Typ umywalki | Umywalka |
| W zestawie | Bez umywalki |
| Waga / szt. | 2.1000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913939631 |
| Taric | 94036090 |
| Gwarancja | 2 lata |
Objaśnienia
Bez umywalki
Umywalkę należy dokupić oddzielnie.
Opis serii
Nowoczesna łazienka nie musi koniecznie być urządzona w srogim minimalistycznym stylu. Nasza seria BRAND została zaprojektowana dla tych, którzy lubią naturalne materiały i atmosferę wiejskiego domu. Prosty kształt stołu BRAND na pozór z nieopracowanego litego drewna świerkowego zachęca do zaprojektowania łazienki w śródziemnomorskim lub wiejskim stylu. Do wyboru są szafki z ceramiczną umywalką, szafki/stoły pod umywalkę z dwoma lub trzema szufladami, które umożliwiają instalację umywalki w dowolnym miejscu. Szafki pod umywalkę dostępne w szerokościach 60, 80, 100, 130 i 160 cm można dopełnić słupkiem i lustrem.
Wykończenie powierzchni ŚWIERK BEJCOWANY = Mebel bejcowany 1 warstwą bejcy, lakier nawierzchniowy włoskiej firmy ASTRA VERNICI.
| Materiał | Lite drewno |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Wysokość | 830,00 |
| Głębokość | 430,00 |
| Szerokość | 560,00 mm |
| Czas realizacji | na zamówienie (do 85 dni) |
| Kolor | Brązowy |
| Producent | Sapho |
| Serie | BRAND |
| Nazwa produktu | BRAND szafka pod umywalkę 56x83x43cm, świerk bejcowany BA068S |
| SKU | BA068S |
Nowoczesna łazienka nie musi koniecznie być urządzona w srogim minimalistycznym stylu. Nasza seria BRAND została zaprojektowana dla tych, którzy lubią naturalne materiały i atmosferę wiejskiego domu. Prosty kształt stołu BRAND na pozór z nie
















Login and Registration Form