DAPHNE Bateria umywalkowa wysoka, chrom DH601
Ekskluzywna seria baterii dźwigniowych
Odbiór osobisty (Trójmiasto, Warszawa): 0,00 zł
Kurierem (za pobraniem): 39.00 zł
Kurierem od: 29.00 zł
429,60 zł
Czas realizacji
4-10 dni
SKU
DH601
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | DAPHNE |
| Szerokość | 36 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Głębokość | 175 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | Stojąca |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Średnica głowicy | 25 mm |
| Wysokość wypływu wody | 245 mm |
| Przepływ (3 bar) | 4.400 l/min |
| Waga / szt. | 1.5000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913843358 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 4 lata |
Opis serii
Ekskluzywna seria baterii DAPHNE wyróżnia się nowoczesnym minimalistycznym designem. Typową cechą tej serii jest elegancka, cienka dźwignia zapewniająca wygodną obsługę. Dalszą zaletą tej serii jest korzystna cena.
Rozszerzona gwarancja na szczelność
| Głębokość | 175,00 |
|---|---|
| Gwarancja | 4 lata |
| Materiał | Mosiądz |
| Serie | DAPHNE |
| Średnica głowicy | 25,00 |
| Czas realizacji | 4-10 dni |
| Wysokość | 290,00 |
| Producent | Aqualine |
| Kolor | Chrom |
| Szerokość | 36,00 mm |
| Nazwa produktu | DAPHNE Bateria umywalkowa wysoka, chrom DH601 |
| SKU | DH601 |
Napisz własną recenzję
Ekskluzywna seria baterii DAPHNE wyróżnia się nowoczesnym minimalistycznym designem. Typową cechą tej serii jest elegancka, cienka dźwignia zapewniająca wygodną obsługę. Dalszą zaletą tej serii jest korzystna cena.
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!














Login and Registration Form