DENEB szafka umywalkowa 60,5x55x34,5cm, biały mat DN264
Odbiór osobisty (Trójmiasto, Warszawa): 0,00 zł
Kurierem (za pobraniem): 0.00 zł
Kurierem od: 0.00 zł
1 167,50 zł
Czas realizacji
1-2 dni
SKU
DN264
Oszczędź 3% z kodem POLY3
• Raty 0%
Bezpieczna dostawa
✔ Transport na paletach, półpaletach i stojakach transportowych
✔ Własny transport: Warszawa, Wrocław, Trójmiasto i okolice
✔ Bezpieczne pakowanie i transport większych produktów
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | DENEB |
| Rozmiar | 56,5x55x43,5 cm |
| Szerokość | 565 mm |
| Wysokość | 550 mm |
| Głębokość | 435 mm |
| Kolor | Biały mat |
| Materiał | MDF/laminat |
| Instalacja | Zawieszane na ścianie |
| Typ szafki | Szuflady |
| Typ umywalki | Umywalka |
| Wyposażenie | Cichy domyk |
| Opakowanie zawiera | Uchwyt |
| Opakowanie nie zawiera | Umywalka |
| Waga / szt. | 21.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913115479 |
| Taric | 94036090 |
| Gwarancja | 2 lata |
Objaśnienia
Cichy domyk
Szuflady naszych mebli wyposażone są w prowadnice z systemem powolnego i cichego domyku. Wystarczy jedno pchnięcie i szuflada domknie się sama, cicho i delikatnie.
| Głębokość | 435,00 |
|---|---|
| Materiał | MDF/laminat |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 565,00 mm |
| Wysokość | 550,00 |
| Kolor | Biały mat |
| Czas realizacji | 1-2 dni |
| Producent | Aqualine |
| Serie | DENEB |
| Nazwa produktu | DENEB szafka umywalkowa 60,5x55x34,5cm, biały mat DN264 |
| SKU | DN264 |
Napisz własną recenzję
Produkty powiązane
Zaznacz produkty, żeby dodać je do koszyka lub


















Login and Registration Form