ESCA SHELF półka na profil 230x120mm, czarny mat ES8425
Odbiór osobisty (Trójmiasto, Warszawa): 0,00 zł
Kurierem (za pobraniem): 169.00 zł
Kurierem od: 159.00 zł
147,90 zł
Czas realizacji
4-10 dni
SKU
ES8425
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Seria | ESCA |
| Rozmiar | 230x120 mm |
| Szerokość | 230 mm |
| Głębokość | 120 mm |
| Kolor profilu | Czarny mat |
| Waga / szt. | 3.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913979569 |
| Taric | 76042100 |
| Gwarancja | 3 lata |
| Szerokość | 230,00 mm |
|---|---|
| Serie | ESCA |
| Gwarancja | 3 lata |
| Kolor profilu | Czarny mat |
| Głębokość | 120,00 |
| Producent | Polysan |
| Czas realizacji | 4-10 dni |
| Nazwa produktu | ESCA SHELF półka na profil 230x120mm, czarny mat ES8425 |
| SKU | ES8425 |
Napisz własną recenzję













































































































































































































































































































































































































































































































Login and Registration Form