JUAN kompakt WC, odpływ poziomy, biały LC2154
JUAN kompakt WC ze spłuczką oraz mechanizmem spłukującym, tylny odpł. (FS1PKC77) LC2154
Odbiór osobisty (Trójmiasto, Warszawa): 0,00 zł
Kurierem (za pobraniem): 99.00 zł
Kurierem od: 89.00 zł
487,00 zł
Czas realizacji
na zamówienie (do 48 dni)
SKU
LC2154
Oszczędź 3% z kodem POLY3
• Raty 0%
Bezpieczna dostawa
✔ Transport na paletach, półpaletach i stojakach transportowych
✔ Własny transport: Warszawa, Wrocław, Trójmiasto i okolice
✔ Bezpieczne pakowanie i transport większych produktów
Miska WC i zbiornik dostarczane są w jednym kartonie.
Mechanizm spłukiwania i napełniania jest zainstalowany w zbiorniku.
Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć zbiornik do miski za pomocą dwóch śrub mocujących.
Deska WC nie jest częścią zestawu. Odpowiednie dodatki znajdziesz w Akcesoriach
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 35x75x63 cm |
| Szerokość | 350 mm |
| Wysokość | 750 mm |
| Głębokość | 630 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Technologia spłukiwania | Standard |
| Kształt | Klasyczny |
| Wyposażenie | Tylny odpływ |
| Waga / szt. | 27.5000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 6221006112762 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
| EAN | 6221006112762 |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 350,00 mm |
| Głębokość | 630,00 |
| Materiał | Ceramika |
| Gwarancja | 2 lata |
| Czas realizacji | na zamówienie (do 48 dni) |
| Producent | Aqualine |
| Nazwa produktu | JUAN kompakt WC, odpływ poziomy, biały LC2154 |
| SKU | LC2154 |
Napisz własną recenzję
Produkty powiązane
Zaznacz produkty, żeby dodać je do koszyka lub













Login and Registration Form