KVADRA wanna prostokątna z konstrukcją 170x80x47cm, biała 18711
KVADRA wanna prostokątna z konstrukcją 170x80x47cm, biała 18711
Odbiór osobisty (Trójmiasto, Warszawa): 0,00 zł
Kurierem (za pobraniem): 0.00 zł
Kurierem od: 0.00 zł
Special Price
2 716,46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2 771,90 zł
Czas realizacji
1 miesiąc
SKU
18711
Oszczędź 3% z kodem POLY3
• Raty 0%
Bezpieczna dostawa
✔ Transport na paletach, półpaletach i stojakach transportowych
✔ Własny transport: Warszawa, Wrocław, Trójmiasto i okolice
✔ Bezpieczne pakowanie i transport większych produktów
• Warunkiem gwarancji na produkt jest zastosowanie zalecanych nóg do wanny POLYSAN, patrz Akcesoria
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmiar | 170x80x47cm |
| Długość | 1700 mm |
| Szerokość | 800 mm |
| Wysokość | 470 mm |
| Objętość | 250.00 l |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Akryl |
| Kształt | Prostokątne |
| Instalacja | Do zabudowy |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Właściwości | Dwustronna, Wysokość krawędzi 40 mm (Standard) |
| Opakowanie zawiera | Stelaż |
| Opakowanie nie zawiera | Zestaw odpływowy |
| Waga / szt. | 27.5000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729041030 |
| Taric | 39221000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Objaśnienia
Akryl
Wanny i brodziki akrylowe sa wykonane z akrylu marki. W porównaniu z koekstrudowanymi (współwytłaczanymi) deskami akrylowymi, które mają bardziej miękką powierzchnię i są mniej odporne na chemikalie, akryl produkowany metodą odlewania, jest barwiony w masie, jednolity i trwały kolorystycznie, nieporowaty o wysokiej trwałości powierzchniowej. Ma gładką powierzchnię z minimalnym ryzykiem poślizgu i dobrze tłumi dźwięki spadającej wody.
Obustronna wanna
Wygodnie kształtowana wanna z oparciem plecy po obu stronach z odpływem na środku wanny.
| EAN | 8590729041030 |
|---|---|
| Producent | Polysan |
| Czas realizacji | 1 miesiąc |
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 800,00 mm |
| Wysokość | 470,00 |
| Długość | 1 700,00 mm |
| Materiał | Akryl |
| Gwarancja | 10 lat |
| Nazwa produktu | KVADRA wanna prostokątna z konstrukcją 170x80x47cm, biała 18711 |
| SKU | 18711 |
Napisz własną recenzję
Produkty powiązane
Zaznacz produkty, żeby dodać je do koszyka lub
-
-
CUT wylewka szczelinowa 170x24mm, chrom PC10031Special Price 876,09 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 922,20 zł -
INFINIT bateria na brzeg wanny, dwuelementowa, chrom IF100Special Price 741,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 780,00 zł -
GO bateria na brzeg wanny dwuelementowa, termostatyczna, chrom TH100Special Price 1 220,27 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 310,70 zł












Login and Registration Form