FUZZY dywanik łazienkowy, 50x80cm, 100% polyester, antypoślizgowa, szary 96FY508008
Czas realizacji
4-10 dni
SKU
96FY508008
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Rozmiar | 50x80 cm |
| Długość | 800 mm |
| Szerokość | 500 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Tekstylia |
| Gwarancja | 2 lata |
| Długość | 800,00 mm |
|---|---|
| Szerokość | 500,00 mm |