MIGUEL kompakt WC, mechanizm spłukujący, odpływ pionowy, biały LC2258
MIGUE kompakt WC, mechanizm spłukujący, dolny odpływ (FS1PKW39) LC2258
Odbiór osobisty (Trójmiasto, Warszawa): 0,00 zł
Kurierem (za pobraniem): 99.00 zł
Kurierem od: 89.00 zł
577,00 zł
Czas realizacji
4-10 dni
SKU
LC2258
Oszczędź 3% z kodem POLY3
• Raty 0%
Bezpieczna dostawa
✔ Transport na paletach, półpaletach i stojakach transportowych
✔ Własny transport: Warszawa, Wrocław, Trójmiasto i okolice
✔ Bezpieczne pakowanie i transport większych produktów
Pakiet zawiera:
- Miska WC - podłączenie dolne
- Zbiornik ze złączką do płukania, montowany fabrycznie w zbiorniku
Deska sedesowa nie jest wliczona w cenę. Odpowiednie miejsce do wyboru do zakupu.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 38x76x63 cm |
| Szerokość | 380 mm |
| Wysokość | 759 mm |
| Głębokość | 630 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Technologia spłukiwania | Standard |
| Kształt | Klasyczny |
| Wyposażenie | Dolny odpływ |
| Waga / szt. | 26.3700 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 6221006121412 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
| EAN | 6221006121412 |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 350,00 mm |
| Głębokość | 650,00 |
| Materiał | Ceramika |
| Gwarancja | 2 lata |
| Czas realizacji | 4-10 dni |
| Producent | Aqualine |
| Nazwa produktu | MIGUEL kompakt WC, mechanizm spłukujący, odpływ pionowy, biały LC2258 |
| SKU | LC2258 |
Napisz własną recenzję
Produkty powiązane
Zaznacz produkty, żeby dodać je do koszyka lub












Login and Registration Form