MODIS WC wiszące 36x52cm, biały MD001
MODIS WC wiszące 36x52 cm, białe MD001
Odbiór osobisty (Trójmiasto, Warszawa): 0,00 zł
Kurierem (za pobraniem): 99.00 zł
Kurierem od: 89.00 zł
501,40 zł
Czas realizacji
na zamówienie (do 48 dni)
SKU
MD001
Oszczędź 3% z kodem POLY3
• Raty 0%
Bezpieczna dostawa
✔ Transport na paletach, półpaletach i stojakach transportowych
✔ Własny transport: Warszawa, Wrocław, Trójmiasto i okolice
✔ Bezpieczne pakowanie i transport większych produktów
- Deskę sedesową należy zamówić osobno
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 36,1x35,8x52 cm |
| Szerokość | 361 mm |
| Wysokość | 358 mm |
| Głębokość | 520 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Technologia spłukiwania | Standard |
| Kształt | Klasyczny |
| Waga / szt. | 20.5900 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 6221006169858 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
| EAN | 6221006068519 |
|---|---|
| Materiał | Ceramika |
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 360,00 mm |
| Głębokość | 520,00 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Czas realizacji | na zamówienie (do 48 dni) |
| Producent | Aqualine |
| Nazwa produktu | MODIS WC wiszące 36x52cm, biały MD001 |
| SKU | MD001 |
Napisz własną recenzję
Produkty powiązane
Zaznacz produkty, żeby dodać je do koszyka lub















Login and Registration Form