NIRONA szafka wysoka 35x140x30cm, 2 drzwiczki, lewe/prawe, dąb Sherwood NR350-1515
Dodatkowa szafka z półkami, zawieszana
- 2x drzwi
- wewnątrz 4 szklane półki o regulowanej wysokości
- możliwość zainstalowania tkaninowego kosza na rzep, patrz Akcesoria
- otwieranie prawe/lewe: wymagany wariant uzyskasz obróceniem drzwi
Meble są dostarczane zmontowane, gotowe do natychmiastowej instalacji.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | NIRONA |
| Rozmiar | 35x140x30 cm |
| Szerokość | 350 mm |
| Wysokość | 1400 mm |
| Głębokość | 300 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Dekoracje | Dąb sherwood |
| Warianty kolorystyczne | Według wzornika |
| Materiał | MDF/laminat |
| Instalacja | Zawieszane na ścianie |
| Typ szafki | Drzwiczki |
| Kierunek otwierania | Uniwersalne |
| Wyposażenie | Kosz na bieliznę: dodatkowe wyposażenie, Zawiasy samohamujące |
Objaśnienia
Można wykonać w kolorach:
Grupa cenowa A dopłata 0%
Grupa cenowa B dopłata 30%
Grupa cenowa C dopłata 50%
dowolny kolor mat i połysk z palety RAL lub NCS
Termin realizacji grup B i C wynosi 6 tygodni.
Uniwersalny montaż z lewym lub prawym otwieraniem drzwi.
Zawiasy samohamowane
Opis serii
| Serie | NIRONA |
|---|---|
| Czas realizacji | 4-10 dni |
| Producent | Sapho |
| Kolor | Brązowy |
| Szerokość | 350,00 mm |