SARA obudowa czołowa 100x90cm, wysokość 10cm, lewa GP10090L
Czas realizacji
1 miesiąc
SKU
GP10090L
Lewy panel do tacy HS10090
Właściwości
| Marka | GELCO |
|---|---|
| Rozmiar | 100x90x10 cm |
| Długość | 1000 mm |
| Szerokość | 900 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Akryl |
| Instalacja | Obudowa lewa |
| Taric | 39221000 |
| Gwarancja | 3 lat |
Objaśnienia
Akryl
| EAN | 8590913872662 |
|---|---|
| Producent | Gelco |
| Czas realizacji | 1 miesiąc |
| Promień | brak danych |
| Gwarancja | 3 lat |
| Materiał | Akryl |
| Długość | 1 000,00 mm |
| Wysokość | 100,00 |
| Szerokość | 900,00 mm |