SIDRA umywalka kompozytowa 101x46cm, czarny mat SD101B
Odbiór osobisty (Trójmiasto, Warszawa): 0,00 zł
Kurierem (za pobraniem): 39.00 zł
Kurierem od: 29.00 zł
585,00 zł
Czas realizacji
4-10 dni
SKU
SD101B
Oszczędź 3% z kodem POLY3
• Raty 0%
Bezpieczna dostawa
✔ Transport na paletach, półpaletach i stojakach transportowych
✔ Własny transport: Warszawa, Wrocław, Trójmiasto i okolice
✔ Bezpieczne pakowanie i transport większych produktów
Dokumenty - Utrzymanie
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 101x14,2x46 cm |
| Szerokość | 1010 mm |
| Wysokość | 142 mm |
| Głębokość | 460 mm |
| Kolor | Czarny mat |
| Materiał | Kompozyt |
| Instalacja | Meblowe |
| Typ umywalki | Umywalka meblowa |
| Ilość otworów na baterię | 1 otwór |
| Przelew | TAK |
| Kształt | Prostokątny |
| Opakowanie zawiera | Zestaw odpływowy |
| Waga / szt. | 15.5000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913956034 |
| Taric | 68109900 |
| Gwarancja | 2 lata |
Objaśnienia
Kompozyt (lany marmur) - materiał termoizolacyjny, którego zalety docenisz w każdym dotyku.
Kompozyt, to jednorody, stały materiał. Wykonany jest ze specjalnej mieszanki mielonego wapienia, piasku szklanego, żywicy epoksydowej i barwników. Charakterystycznym znakiem produktów kompozytowych, to stałosć materiału i nieprzeciętny design.
Wykorzystuje się do produkcji brodzików prysznicowych, wanien i umywalek.
| Materiał | Kompozyt |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Głębokość | 460,00 |
| Wysokość | 142,00 |
| Kolor | Czarny mat |
| Szerokość | 1 010,00 mm |
| Czas realizacji | 4-10 dni |
| Producent | Sapho |
| Nazwa produktu | SIDRA umywalka kompozytowa 101x46cm, czarny mat SD101B |
| SKU | SD101B |
Napisz własną recenzję
Produkty powiązane
Zaznacz produkty, żeby dodać je do koszyka lub
-
EZARA szafka pod umywalkę 99,8x52x46cm, dąb cuneo EZ101-2525Special Price 1 935,89 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 975,40 zł -
CIRASA szafka umywalkowa 99,8x52x46cm, sosna rustykalna CR100-1616Special Price 1 870,92 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 909,10 zł -
CIRASA szafka umywalkowa 99,8x52x46cm, dąb Alabama CR100-2222Special Price 1 870,92 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 909,10 zł -
CIRASA szafka umywalkowa 99,8x52x46cm, agila strip CR100-4343SSpecial Price 2 798,88 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 856,00 zł -
EZARA szafka pod umywalkę 99,8x52x46cm, dąb alabama EZ101-2222Special Price 1 935,89 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 975,40 zł -
EZARA szafka pod umywalkę 99,8x52x46cm, sosna rustykalna EZ101-1616Special Price 1 935,89 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 975,40 zł -
CIRASA szafka umywalkowa 99,8x52x46cm, biały połysk CR100-3030Special Price 1 870,92 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 909,10 zł -
CIRASA szafka umywalkowa 99,8x52x46cm, dąb Alabama strip CR100-2322Special Price 2 798,88 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 856,00 zł -
CIRASA szafka umywalkowa 99,8x52x46cm, siena strip CR100-4242SSpecial Price 2 798,88 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 856,00 zł -
CIRASA szafka umywalkowa 99,8x52x46cm, verde strip CR100-4444SSpecial Price 2 798,88 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 856,00 zł -
EZARA szafka pod umywalkę 99,8x52x46cm, biały połysk EZ101-3030Special Price 1 935,89 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 975,40 zł -
EZARA szafka pod umywalkę 99,8x52x46cm, dąb srebrny EZ101-1111Special Price 1 935,89 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 975,40 zł -
CIRASA szafka umywalkowa 99,8x52x46cm, dąb srebrny CR100-1111Special Price 1 870,92 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 909,10 zł -
CIRASA szafka umywalkowa 99,8x52x46cm, carina strip CR100-4141SSpecial Price 2 798,88 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 856,00 zł


Login and Registration Form