THEIA szafka wysoka 35x138x29,3cm, dąb srebrny TH350-1111
Szafka wisząca wysoka
- 2 szklane półki w górnej i dolnej części
- dostarczany standardowo z uchwytami CT320, odległość montażowa 320 mm
- opcja prawo/lewo
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | THEIA |
| Rozmiar | 35x140x30 cm |
| Szerokość | 350 mm |
| Wysokość | 1400 mm |
| Głębokość | 300 mm |
| Kolor | Szary |
| Dekoracje | Dąb srebrny |
| Warianty kolorystyczne | Według wzornika |
| Materiał | MDF/laminat |
| Instalacja | Zawieszane na ścianie |
| Typ szafki | Drzwiczki |
| Kierunek otwierania | Uniwersalne |
| Wyposażenie | Kosz na bieliznę: dodatkowe wyposażenie, Zawiasy samohamujące |
Objaśnienia
Można wykonać w kolorach:
Grupa cenowa A dopłata 0%
Grupa cenowa B dopłata 30%
Grupa cenowa C dopłata 50%
dowolny kolor mat i połysk z palety RAL lub NCS
Termin realizacji grup B i C wynosi 6 tygodni.
Uniwersalny montaż z lewym lub prawym otwieraniem drzwi.
Zawiasy samohamowane
Opis serii
| EAN | 8590913844508 |
|---|---|
| Serie | THEIA |
| Czas realizacji | 4-10 dni |
| Producent | Sapho |
| Kolor | Srebrny |
| Szerokość | 350,00 mm |