TRENECA syfon do brodzików, średnica 90mm, DN40, maskownica złoto mat 84999.91
Odbiór osobisty (Trójmiasto, Warszawa): 0,00 zł
Kurierem (za pobraniem): 39.00 zł
Kurierem od: 29.00 zł
363,80 zł
Czas realizacji
1 miesiąc
SKU
84999.91
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Kolor | Złoty mat |
| Materiał | Plastik |
| Syfon do brodzika | 90 mm |
| Średnica odpływu | 40 mm |
| Wyposażenie | Niski, PVD |
| Waga / szt. | 0.3000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729060819 |
| Taric | 74122000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Objaśnienia
PVD powłoka
PVD (Physical Vapour Deposition) to nowoczesna technologia barwienia powierzchni nakładaniem cienkich warstw z fazy gazowej. Efekt jest uzyskiwany w komorze próżniowej i powstaje przy pomocy obróbki parowej w wysokiej temperaturze. Taki sposób obróbki jest przyjazny środowisku.
Po zastosowaniu technologii PVD powstaje jedna z najtrwalszych powłok, która jest odporna na kwasy, korozję i wysokie temperatury, na mechaniczne uszkodzenia i zarysowania. Na powierzchni nie pozostają odciski palców.
| Gwarancja | 2 lata |
|---|---|
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Złoty mat |
| Producent | Polysan |
| Czas realizacji | 1 miesiąc |
| Nazwa produktu | TRENECA syfon do brodzików, średnica 90mm, DN40, maskownica złoto mat 84999.91 |
| SKU | 84999.91 |
Napisz własną recenzję
Login and Registration Form