TWIG umywalka kompozytowa z maskownicą odpływu 60x47cm, bez otworu na baterię, biały TW060-0
Odbiór osobisty (Trójmiasto, Warszawa): 0,00 zł
Kurierem (za pobraniem): 39.00 zł
Kurierem od: 29.00 zł
828,70 zł
Czas realizacji
na zamówienie (do 39 dni)
SKU
TW060-0
Oszczędź 3% z kodem POLY3
• Raty 0%
Bezpieczna dostawa
✔ Transport na paletach, półpaletach i stojakach transportowych
✔ Własny transport: Warszawa, Wrocław, Trójmiasto i okolice
✔ Bezpieczne pakowanie i transport większych produktów
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 60x47 cm |
| Szerokość | 600 mm |
| Głębokość | 470 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Kompozyt |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - śruby, Do postawienia, Meblowe |
| Typ umywalki | Umywalka nablatowa |
| Ilość otworów na baterię | Bez otworu |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga / szt. | 19.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913978371 |
| Taric | 68109900 |
| Gwarancja | 2 lata |
Objaśnienia
Kompozyt (lany marmur) - materiał termoizolacyjny, którego zalety docenisz w każdym dotyku.
Kompozyt, to jednorody, stały materiał. Wykonany jest ze specjalnej mieszanki mielonego wapienia, piasku szklanego, żywicy epoksydowej i barwników. Charakterystycznym znakiem produktów kompozytowych, to stałosć materiału i nieprzeciętny design.
Wykorzystuje się do produkcji brodzików prysznicowych, wanien i umywalek.
| Producent | Sapho |
|---|---|
| Czas realizacji | na zamówienie (do 39 dni) |
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 600,00 mm |
| Głębokość | 470,00 |
| Materiał | Kompozyt |
| Gwarancja | 2 lata |
| Nazwa produktu | TWIG umywalka kompozytowa z maskownicą odpływu 60x47cm, bez otworu na baterię, biały TW060-0 |
| SKU | TW060-0 |
Napisz własną recenzję
Produkty powiązane
Zaznacz produkty, żeby dodać je do koszyka lub
















Login and Registration Form