Umywalka wielostanowiskowa ścienna 1800x130x500 mm, stal nierdzewna mat 13050.18.SP.S
Czas realizacji
na zamówienie (do 56 dni)
SKU
13050.18.SP.S
Właściwości
| Marka | NOFER |
|---|---|
| Rozmiar | 180x13x50 cm |
| Szerokość | 1800 mm |
| Wysokość | 130 mm |
| Głębokość | 500 mm |
| Kolor | Stal nierdzewna mat |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Instalacja | Zawieszenie na ścianie - konsola |
| Ilość otworów na baterię | 3 otwory |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Prostokątna |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Głębokość | 500,00 |
| Wysokość | 130,00 |
| Szerokość | 1 800,00 mm |
| Czas realizacji | na zamówienie (do 56 dni) |
| Producent | NOFER |
| Nazwa produktu | Umywalka wielostanowiskowa ścienna 1800x130x500 mm, stal nierdzewna mat 13050.18.SP.S |