VEGA blat 145x45cm, dąb platin VG750
Odbiór osobisty (Trójmiasto, Warszawa): 0,00 zł
Kurierem (za pobraniem): 79.00 zł
Kurierem od: 69.00 zł
764,50 zł
Czas realizacji
4-10 dni
SKU
VG750
Oszczędź 3% z kodem POLY3
• Raty 0%
Bezpieczna dostawa
✔ Transport na paletach, półpaletach i stojakach transportowych
✔ Własny transport: Warszawa, Wrocław, Trójmiasto i okolice
✔ Bezpieczne pakowanie i transport większych produktów
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | Blaty VEGA |
| Rozmiar | 144,5x45 cm |
| Szerokość | 1445 mm |
| Wysokość | 38 mm |
| Głębokość | 450 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Dekoracje | Dąb platin |
| Materiał | HPL laminat |
| Instalacja | Zawieszane na ścianie |
| Typ szafki | Blat |
| Typ umywalki | Umywalka nablatowa |
| Waga / szt. | 17.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913914676 |
| Taric | 94036090 |
| Gwarancja | 2 lata |
Objaśnienia
Laminat kompaktowy HPL
Blaty laminowane kompaktowym wysokociśnieniowym laminatem HPL dzięki trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne idealnie nadają się do zastosowania wszędzie tam, gdzie niezbędna jest wyższa odporność na obciążenia i wilgoć lub większe wymagania w zakresie higieny oraz utrzymania w czystości. Łatwość obróbki i montażu czyni z nich jeden z podstawowych materiałów nie tylko w meblarstwie.
Opis serii
- Materiał: blat DTD + laminat HPL
- Powierzchnia: HPL – laminat wysokociśnieniowy
- Szerokość: 72 - 145 cm
- Głębokość: 45 cm
- Grubość: 3,8 cm
Akcesoria:
- Wsporniki VG4415
- Umywalki nablatowe albo wpuszczane w blat
- VEGA szafki pod blat
- VEGA słupki
- Blaty o długości ponad 1 m: zalecamy montaż ukytego wpornika każdych 70 cm
| Producent | Aqualine |
|---|---|
| Serie | VEGA blaty |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | MDF/laminat |
| Głębokość | 450,00 |
| Wysokość | 38,00 |
| Szerokość | 1 445,00 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Czas realizacji | 4-10 dni |
| Nazwa produktu | VEGA blat 145x45cm, dąb platin VG750 |
| SKU | VG750 |
Napisz własną recenzję
- Materiał: blat DTD + laminat HPL
- Powierzchnia: HPL – laminat wysokociśnieniowy
- Szerokość: 72 - 145 cm
- Głębokość: 45 cm
- Grubość: 3,8 cm
Akcesoria:
Produkty powiązane
Zaznacz produkty, żeby dodać je do koszyka lub
-
VEGA szafka umywalkowa 82x67,6x43,6cm, 2 szuflady, biała VG083Special Price 1 090,94 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 113,20 zł -
VEGA szafka umywalkowa 72x57,6x43,6cm, 2 szuflady, biała VG073Special Price 1 020,57 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 041,40 zł -
VEGA szafka umywalkowa 62x50x43,6cm, 2 szuflady, biały VG064Special Price 985,49 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 005,60 zł -
VEGA szafka umywalkowa 97x60x43,8cm, 2 szuflady, dąb platin VG903Special Price 1 249,60 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 275,10 zł -
VEGA szafka umywalkowa 72x57,6x43,8cm, 2 szuflady, dąb platin VG873Special Price 1 037,72 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 058,90 zł -
VEGA szafka umywalkowa 82x67,6x43,8cm, 2 szuflady, dąb platin VG883Special Price 1 090,94 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 113,20 zł -
VEGA szafka umywalkowa 97x60x43,6cm, 2 szuflady, biała VG103Special Price 1 231,57 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 256,70 zł























Login and Registration Form