VIVA D MONOLITH wanna przyścienna stojąca 170x75x60cm, biały 89119M
- Konieczne jest zastosowanie zestawu przelewowego o długości min. 775 mm
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Seria | MONOLITH |
| Rozmiar | 170x75x60 cm |
| Długość | 1700 mm |
| Szerokość | 750 mm |
| Wysokość | 600 mm |
| Objętość | 235.00 l |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Akryl |
| Kształt | Przyścienne |
| Instalacja | Syfon nad podłogą, Niezależna |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Waga / szt. | 40.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729000389 |
| Taric | 39221000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Objaśnienia
Akryl
Wanny i brodziki akrylowe sa wykonane z akrylu marki. W porównaniu z koekstrudowanymi (współwytłaczanymi) deskami akrylowymi, które mają bardziej miękką powierzchnię i są mniej odporne na chemikalie, akryl produkowany metodą odlewania, jest barwiony w masie, jednolity i trwały kolorystycznie, nieporowaty o wysokiej trwałości powierzchniowej. Ma gładką powierzchnię z minimalnym ryzykiem poślizgu i dobrze tłumi dźwięki spadającej wody.
Opis serii
Wanna MONOLITH zachwyca precyzją wykonania i prostym designem. Wanna ze zintegrowaną obudową tworzy monolityczną bryłę o ostrej krawędzi, która oprócz eleganckiego wyglądu gwarantuje również łatwą konserwację. Stabilna konstrukcja, ostre krawędzie, zintegrowane nogi podporowe oraz niewielka waga zapewniają łatwy i szybki montaż.
Specjalnie dla wanien Molnotith został zaprojektowany system hydromasażu INFINITY, uwzględnia specyficzne rozmieszczenie emelentów hydromasażu i ograniczoną przestrzeń pod wanną.
| Szerokość | 750,00 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 10 lat |
| Materiał | Akryl |
| Długość | 1 700,00 mm |
| Wysokość | 600,00 |
| Kolor | Biały |
| Producent | Polysan |
| Czas realizacji | 1-2 dni |
| EAN | 8590729000389 |
| Nazwa produktu | VIVA D MONOLITH wanna przyścienna stojąca 170x75x60cm, biały 89119M |
| SKU | 89119M |
-
INFINITY HM system HYDRO, sterowanie elektroniczne MHYSpecial Price 8 887,91 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 9 069,30 zł -
INFINITY HM system HYDRO AIR, sterowanie elektroniczne, czarny MHABSpecial Price 12 377,99 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 12 630,60 zł -
MONOLITH LED oświetlenie ambientowe 91409Special Price 1 204,81 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 1 229,40 zł -
INFINITY HM system HYDRO AIR, sterowanie elektroniczne MHASpecial Price 11 256,97 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 11 486,70 zł -
INFINITY HM system HYDRO, sterowanie elektroniczne, czarny MHYBSpecial Price 9 774,32 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 9 973,80 zł -
COLORTERAPIE RGB chromoterapia do wanien, 8 diod LED 91408Special Price 1 973,92 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 014,20 zł
-
LIBERTA D wanna przyścienna 170x78x60cm, biały 20392Special Price 6 920,56 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 7 061,80 zł












Login and Registration Form