Zestaw wannowy bez napływu, system „click-clack”, długość 1200mm, korek 72mm, złoto mat 71858.91
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Długość | 1200 mm |
| Kolor | Złoty mat |
| Materiał | Plastik |
| Wyposażenie | Sterowanie: Click-Clack, PVD |
| Waga / szt. | 0.5500 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729053323 |
| Taric | 84818019 |
| Gwarancja | 5 lat |
Objaśnienia
Zamykany korek umywalkowy Klik-Klak
Jest to nowoczesna odmiana mechanizmu zamykającego odpływy umywalkowe i wannowe. Nie trzeba już zastanawiać się, gdzie umieścić gumowy korek, łańcuszek nie będzie przeszkadzał, nie potrzebujesz już baterii z niewygodnym w obsłudze układem odpływowym z cięgłem. System Klik Klak jest obsługiwany przez proste naciśnięcie korka.
PVD powłoka
PVD (Physical Vapour Deposition) to nowoczesna technologia barwienia powierzchni nakładaniem cienkich warstw z fazy gazowej. Efekt jest uzyskiwany w komorze próżniowej i powstaje przy pomocy obróbki parowej w wysokiej temperaturze. Taki sposób obróbki jest przyjazny środowisku.
Po zastosowaniu technologii PVD powstaje jedna z najtrwalszych powłok, która jest odporna na kwasy, korozję i wysokie temperatury, na mechaniczne uszkodzenia i zarysowania. Na powierzchni nie pozostają odciski palców.
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Materiał | Plastik |
| Długość | 1 200,00 mm |
| Kolor | Złoty mat |
| Producent | Polysan |
| Czas realizacji | 1 miesiąc |
| Nazwa produktu | Zestaw wannowy bez napływu, system „click-clack”, długość 1200mm, korek 72mm, złoto mat 71858.91 |
| SKU | 71858.91 |
Login and Registration Form