Zestaw wannowy z odpływem, mechanizmem bovdena, długość 800mm, korek 72mm, złoto 71853.90
Opatentowany system otwierania i zamykania korka z wykorzystaniem mechanizmu zębatkowego: Korek pozostaje w pozycji otwartej podczas spuszczania wody, nawet przy wysokim poziomie wody. Dodatkowo, mechanizm jest odporny na uszkodzenia w przypadku przypadkowego nadepnięcia na korek.
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Długość | 800 mm |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | ABS/mosiądz |
| Wyposażenie | Sterowanie: cięgno, PVD |
| Waga / szt. | 0.8000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729078500 |
| Taric | 84818019 |
| Gwarancja | 5 lat |
Objaśnienia
PVD powłoka
PVD (Physical Vapour Deposition) to nowoczesna technologia barwienia powierzchni nakładaniem cienkich warstw z fazy gazowej. Efekt jest uzyskiwany w komorze próżniowej i powstaje przy pomocy obróbki parowej w wysokiej temperaturze. Taki sposób obróbki jest przyjazny środowisku.
Po zastosowaniu technologii PVD powstaje jedna z najtrwalszych powłok, która jest odporna na kwasy, korozję i wysokie temperatury, na mechaniczne uszkodzenia i zarysowania. Na powierzchni nie pozostają odciski palców.
| Gwarancja | 5 lat |
|---|---|
| Materiał | ABS/mosiądz |
| Długość | 800,00 mm |
| Kolor | Złoty |
| Producent | Polysan |
| Czas realizacji | 1 miesiąc |
| Nazwa produktu | Zestaw wannowy z odpływem, mechanizmem bovdena, długość 800mm, korek 72mm, złoto 71853.90 |
| SKU | 71853.90 |
Login and Registration Form