ZOOM BLACK drzwi prysznicowe do wnęki 800 mm, prawe, szkło czyste ZL4815BR-01
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Seria | ZOOM BLACK |
| Szerokość | 800 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Kolor profilu | Czarny mat |
| Kształt | Drzwi do wnęki |
| Typ otwierania | Składane |
| Kierunek otwierania | Prawe |
| Szerokość wejścia | 797 mm |
| Rodzaj szkła | Szkło czyste |
| Wykończenie szkła | Antidrop |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Wymiar montażowy od | 785 mm |
| Wymiar montażowy do | 815 mm |
| Właściwości | Otwieranie do środka i na zewnątrz, Bezprofilowe |
| Waga / szt. | 31.5000 kg |
| Opakowanie | 2 szt. |
| EAN | 8590913979491 |
| Taric | 70200080 |
| Gwarancja | 3 lata |
Objaśnienia
Antidrop
Bezprofilowe kabiny prysznicowe
Opis serii
Charakterystyka kabin prysznicowych z serii ZOOM LINE BLACK:
- Przezroczyste szkło hartowane o grubości 6 mm
- Powłoka Antidrop zapobiega osadzaniu się kamienia i ułatwia czyszczenie
- Matowa, czarna konstrukcja profili nadaje kabinie luksusowy wygląd
- Uszczelka magnetyczna jest ukryta w profilach
- Wysokość 2000 mm
- Łatwy montaż, tolerancja do 20 mm dzięki regulacji szkła w profilu
- Drzwi 800 i 900 mm są jednoczęściowe i umożliwiają maksymalną szerokość wejścia
- Drzwi 1000-1400 mm dzielą się na część stałą i część obrotową
- Drzwi można montować we wnęce lub w połączeniu ze ścianą boczną
- Uniwersalny lewy/prawy montaż
- Drzwi z mechanizmem podnoszenia profilu
- Odpowiednie wsporniki są częścią pakietu
| Specjalnie zaprojektowany uchwyt do wygodnego otwierania drzwi. | Płaska uszczelka magnetyczna ukryta w aluminiowym profilu w nowoczesnym, matowym czarnym kolorze. | Nierówności ścian kryje aluminiowy profil w kolorze czarnym, z możliwością regulacji aż do 20 mm. | Obrotowy profil z funkcją podnoszenia dla wygodnego otwierania. Czysta linia – profil konczy się na tym samym poziomie jak szkło Stabilność kabiny zapewnia elegancki wspornik z regulowanym kątem do mocowania po obu stronach. |
| Producent | Polysan |
|---|---|
| Serie | ZOOM BLACK |
| Czas realizacji | 4-10 dni |
| Gwarancja | 3 lata |
| Szerokość | 800,00 mm |
| Wysokość | 2 000,00 |
| Grubość szkła | 6,00 |
| Kolor profilu | Czarny mat |
| Nazwa produktu | ZOOM BLACK drzwi prysznicowe do wnęki 800 mm, prawe, szkło czyste ZL4815BR-01 |