RIWA regał 20x70x15cm, wiąz Bardini RIW200-0013
Półka otwarta RIWA bez boków
- możliwe kombinacje z galeriami MIRRÓ, LINEX i RIWA
- połączenie daje zestawy o szerokości 70 - 160 cm
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | RIWA SZAFKI Z LUSTREM |
| Rozmiar | 20x70x15 cm |
| Szerokość | 200 mm |
| Wysokość | 700 mm |
| Głębokość | 150 mm |
| Kolor | Beżowy |
| Dekoracje | Wiąz Bardini |
| Warianty kolorystyczne | Według wzornika |
| Materiał | MDF/laminat |
| Instalacja | Zawieszane na ścianie |
| Typ szafki | Regał |
Objaśnienia
Można wykonać w kolorach:
Grupa cenowa A dopłata 0%
Grupa cenowa B dopłata 30%
Grupa cenowa C dopłata 50%
dowolny kolor mat i połysk z palety RAL lub NCS
Termin realizacji grup B i C wynosi 6 tygodni.
Opis serii
Przykłady zestawów RIWA
| EAN | 8590913897160 |
|---|---|
| Serie | RIWA SZAFKI Z LUSTREM |
| Producent | Sapho |
| Czas realizacji | na zamówienie (do 42 dni) |
| Kolor | Beżowy |
| Materiał | MDF/laminat |
| Gwarancja | brak danych |
| Szerokość | 200,00 mm |