RIWA regał 30x70x15cm, dąb Alabama RIW300-0022
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | RIWA SZAFKI Z LUSTREM |
| Rozmiar | 30x70x15 cm |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 700 mm |
| Głębokość | 150 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Dekoracje | Dąb Alabama |
| Warianty kolorystyczne | Według wzornika |
| Materiał | MDF/laminat |
| Instalacja | Zawieszane na ścianie |
| Typ szafki | Regał |
Objaśnienia
Można wykonać w kolorach:
Grupa cenowa A dopłata 0%
Grupa cenowa B dopłata 30%
Grupa cenowa C dopłata 50%
dowolny kolor mat i połysk z palety RAL lub NCS
Termin realizacji grup B i C wynosi 6 tygodni.
Opis serii
Przykłady zestawów RIWA
| Serie | RIWA SZAFKI Z LUSTREM |
|---|---|
| Producent | Sapho |
| Czas realizacji | 4-10 dni |
| Kolor | Brązowy |
| Materiał | MDF/laminat |
| Gwarancja | 2 lata |
| Szerokość | 300,00 mm |