TREOS lustro w ramie 110x50cm, biały mat TS100-3131
Lustro w ramie
- Zalecamy uzupełnić szklaną półką z odpowiednim uchwytem, patrz Akcesoria.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | TREOS |
| Rozmiar | 1100x500x28 mm |
| Szerokość | 1100 mm |
| Wysokość | 500 mm |
| Kolor | Biały |
| Warianty kolorystyczne | Według wzornika |
| Materiał | MDF/laminat |
| Typ lustra | Lustro w ramie |
| Kształt | Prostokątna |
Objaśnienia
Można wykonać w kolorach:
Grupa cenowa A dopłata 0%
Grupa cenowa B dopłata 30%
Grupa cenowa C dopłata 50%
dowolny kolor mat i połysk z palety RAL lub NCS
Termin realizacji grup B i C wynosi 6 tygodni.
Opis serii
Przykłady zestawów:
| EAN | 8590913869297 |
|---|---|
| Serie | TREOS |
| Producent | Sapho |
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 1 100,00 mm |