TREOS lustro w ramie 75x50cm, biały mat TS750-3131
- obracany o 90 °
- jako odpowiednie akcesorium polecamy szklany uchwyt na półkę i półkę
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | TREOS |
| Rozmiar | 750x500x28 mm |
| Szerokość | 750 mm |
| Wysokość | 500 mm |
| Kolor | Biały |
| Warianty kolorystyczne | Według wzornika |
| Materiał | MDF/laminat |
| Typ lustra | Lustro w ramie |
| Kształt | Prostokątna |
| Wyposażenie | Możliwość obrócenia o 90° |
Objaśnienia
Można wykonać w kolorach:
Grupa cenowa A dopłata 0%
Grupa cenowa B dopłata 30%
Grupa cenowa C dopłata 50%
dowolny kolor mat i połysk z palety RAL lub NCS
Termin realizacji grup B i C wynosi 6 tygodni.
Opis serii
Przykłady zestawów:
| EAN | 8590913869259 |
|---|---|
| Serie | TREOS |
| Producent | Sapho |
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 750,00 mm |