ABELINE półka narożna Rockstone 200x200mm, biały mat AE200-0101
Czas realizacji
4-10 dni
SKU
AE200-0101
Dokumenty - Instrukcja
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | ABELINE |
| Rozmiar | 200x12x200 mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Głębokość | 200 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Solid Surface - Sztuczny kamień |
| Kształt | Inne kształty |
| Rodzaj | Półka: kąt |
| Instalacja | Klejenie |
Objaśnienia
SOLID SURFACE ( Rockstone, kamień sztuczny, kompozyt – marmur techniczny)
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Głębokość | 200,00 |
| Serie | ABELINE |
| Wysokość | 12,00 |
| Szerokość | 200,00 mm |
| Czas realizacji | 4-10 dni |
| Producent | Sapho |
| Kolor | Biały |
| Nazwa produktu | ABELINE półka narożna Rockstone 200x200mm, biały mat AE200-0101 |