ABELINE półka narożna Rockstone 250x250mm, concrete AE250-4033
SKU
AE250-4033
Półka jest dołączana do samoprzylepnych wsporników, które można usunąć po związaniu kleju.
| Seria | ABELINE |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 250x12x250 mm |
| Długość | 250 mm |
| Szerokość | 250 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Głębokość | 250 mm |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Solid Surface |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Półka: narożna |
| Materiał | Solid Surface |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Długość | 250,00 mm |
| Głębokość | 250,00 |
| Serie | ABELINE |
| Wysokość | 12,00 |
| Szerokość | 250,00 mm |
| Czas realizacji | 4-10 dni |
| Producent | Sapho |
| Kolor | Szary |
| Nazwa produktu | ABELINE półka narożna Rockstone 250x250mm, concrete AE250-4033 |