ABELINE półka Rockstone 600mm, biały mat AB600-0101
Czas realizacji
4-10 dni
SKU
AB600-0101
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | ABELINE |
| Rozmiar | 600x12x100 mm |
| Długość | 600 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Solid Surface - Sztuczny kamień |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Półka |
| Instalacja | Klejenie |
Objaśnienia
SOLID SURFACE ( Rockstone, kamień sztuczny, kompozyt – marmur techniczny)
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Długość | 600,00 mm |
| Głębokość | 100,00 |
| Serie | ABELINE |
| Wysokość | 12,00 |
| Szerokość | 600,00 mm |
| Czas realizacji | 4-10 dni |
| Producent | Sapho |
| Kolor | Biały |
| Nazwa produktu | ABELINE półka Rockstone 600mm, biały mat AB600-0101 |