Grzałka, kabel spiralny, 900 W LT90900K
Grzałka elektryczna do bezpośredniego podłączenia do gniazdka elektrycznego 230 V. Nadaje się do ogrzewania grzejników z podłączeniem do sieci elektrycznej lub do centralnego ogrzewania. Dzięki grzałce możesz ogrzewać grzejnik poza sezonem grzewczym, co zapewni ci komfort ciepłej łazienki przez cały rok.
Zalecany w połączeniu z termostatem pokojowym ST311.
- Napięcie: 230 V
- Długość: 710 mm
- Ochrona: IP64
- Średnica gwintu: G1/2"
- Konstrukcja: stal nierdzewna
- Kabel spiralny: biały, długość 1,2 m
Zamiennik wycofanego produktu 7148.
| Seria | LTK |
| Rozmiar | 710 mm |
| Kolor | Biały |
| Moc | 900 W |
Opis serii
Grzałka elektryczna do bezpośredniego podłączenia do gniazdka elektrycznego 230 V. Nadaje się do ogrzewania grzejników z podłączeniem do sieci elektrycznej lub do centralnego ogrzewania. Dzięki grzałce możesz załączyć grzejnik poza sezonem grzewczym, co zapewni ci komfort ciepłej łazienki przez cały rok.
- Napięcie: 230 V
|---|---|
| EAN | 8590913878022 |
| Producent | Aqualine |
| Czas realizacji | 4-10 dni |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | Biały |
| Nazwa produktu | Grzałka, kabel spiralny, 900 W LT90900K |
| SKU | LT90900K |
Grzałka elektryczna do bezpośredniego podłączenia do gniazdka elektrycznego 230 V. Nadaje się do ogrzewania grzejników z podłączeniem do sieci elektrycznej lub do centralnego ogrzewania. Dzięki grzałce możesz załączyć grzejnik poza sez