Grzałka, kabel spiralny/czarny, 500 W LT90500B
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | LTK |
| Rozmiar | 530 mm |
| Kolor | Czarny mat |
| Moc | 500 W |
| Stopień ochrony | IP64 |
| Gwarancja | 2 lata |
Opis serii
Grzałka elektryczna do bezpośredniego podłączenia do gniazdka elektrycznego 230 V. Nadaje się do ogrzewania grzejników z podłączeniem do sieci elektrycznej lub do centralnego ogrzewania. Dzięki grzałce możesz załączyć grzejnik poza sezonem grzewczym, co zapewni ci komfort ciepłej łazienki przez cały rok.
Zalecany w połączeniu z termostatem pokojowym ST311.
- Napięcie: 230 V
- Ochrona: IP64
- Średnica gwintu: G1/2"
- Wykonanie: stal nierdzewna
- Kabel spiralny: biały, długość 1,2 m
| Serie | LTK |
|---|---|
| Producent | Aqualine |
| Czas realizacji | 4-10 dni |
| Materiał | brak danych |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | Czarny mat |
| Nazwa produktu | Grzałka, kabel spiralny/czarny, 500 W LT90500B |
| SKU | LT90500B |
Grzałka elektryczna do bezpośredniego podłączenia do gniazdka elektrycznego 230 V. Nadaje się do ogrzewania grzejników z podłączeniem do sieci elektrycznej lub do centralnego ogrzewania. Dzięki grzałce możesz załączyć grzejnik poza sez