Grzałka, kabel spiralny/czarny, 600 W LT90600B
| Seria | LTK |
| Rozmiar | 590 mm |
| Kolor | Czarny mat |
| Moc | 600 W |
Opis serii
Grzałka elektryczna do bezpośredniego podłączenia do gniazdka elektrycznego 230 V. Nadaje się do ogrzewania grzejników z podłączeniem do sieci elektrycznej lub do centralnego ogrzewania. Dzięki grzałce możesz załączyć grzejnik poza sezonem grzewczym, co zapewni ci komfort ciepłej łazienki przez cały rok.
Zalecany w połączeniu z termostatem pokojowym ST311.
- Napięcie: 230 V
| Czas realizacji | 4-10 dni |
| Materiał | brak danych |
| Gwarancja | 2 lata |
| Kolor | Czarny mat |
| Nazwa produktu | Grzałka, kabel spiralny/czarny, 600 W LT90600B |
| SKU | LT90600B |
Grzałka elektryczna do bezpośredniego podłączenia do gniazdka elektrycznego 230 V. Nadaje się do ogrzewania grzejników z podłączeniem do sieci elektrycznej lub do centralnego ogrzewania. Dzięki grzałce możesz załączyć grzejnik poza sez